CRCW121827R0JNEK
MFR.Part #
CRCW121827R0JNEK
JLCPCB Part #
C4039995
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS