CRCW121813K0FKEK
MFR.Part #
CRCW121813K0FKEK
JLCPCB Part #
C2144629
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS