CRCW121075K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121075K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4071153
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS