CRCW1210620KJNTA
MFR.Part #
CRCW1210620KJNTA
JLCPCB Part #
C4005371
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount