CRCW12105K62FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12105K62FKEAHP
JLCPCB Part #
C3914751
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS