CRCW121051R0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121051R0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4322447
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS