CRCW121051K0JNTA
MFR.Part #
CRCW121051K0JNTA
JLCPCB Part #
C3919522
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount