CRCW121047K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW121047K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4029742
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS