CRCW1210470RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210470RJNEAHP
JLCPCB Part #
C5578763
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS