CRCW121039K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121039K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4223515
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS