CRCW12101K02FKTB
MFR.Part #
CRCW12101K02FKTB
JLCPCB Part #
C4158337
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount