CRCW121018K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW121018K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4184739
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS