CRCW121013K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121013K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C3921599
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS