CRCW120686K6FKTB
MFR.Part #
CRCW120686K6FKTB
JLCPCB Part #
C4115113
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount