CRCW12066M20FKEA
MFR.Part #
CRCW12066M20FKEA
JLCPCB Part #
C4114478
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS