CRCW120668M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW120668M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C1882644
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS