CRCW120668K0FKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW120668K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C1730994
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS