CRCW120651K1FKTB
MFR.Part #
CRCW120651K1FKTB
JLCPCB Part #
C4103011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount