CRCW12064K70JNEAC
MFR.Part #
CRCW12064K70JNEAC
JLCPCB Part #
C4147490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS