CRCW1206470RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1206470RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4007884
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS