CRCW1206470MJPTAHR
MFR.Part #
CRCW1206470MJPTAHR
JLCPCB Part #
C4198901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount