CRCW120630K1FKEBC
MFR.Part #
CRCW120630K1FKEBC
JLCPCB Part #
C4109896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS