CRCW120620K0JNEAIF
MFR.Part #
CRCW120620K0JNEAIF
JLCPCB Part #
C3975447
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS