CRCW12061R62FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12061R62FKEAHP
JLCPCB Part #
C4061066
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS