CRCW120610K0JNTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW120610K0JNTB
JLCPCB Part #
C4235755
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount