CRCW120610K0FKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW120610K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313977
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS