CRCW080569R8FKTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080569R8FKTB
JLCPCB Part #
C4143126
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount