CRCW080568K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW080568K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4186157
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS