CRCW080547K0JNEBC
MFR.Part #
CRCW080547K0JNEBC
JLCPCB Part #
C4021867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS