CRCW0805390KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0805390KJNEAHP
JLCPCB Part #
C3983057
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS