CRCW0805383KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805383KFKTB
JLCPCB Part #
C4207115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount