CRCW0805365KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805365KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4128693
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS