CRCW080534K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080534K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4094208
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS