CRCW080533K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080533K0JNTA
JLCPCB Part #
C4045974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount