CRCW080527K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080527K0JNTA
JLCPCB Part #
C4292922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount