CRCW0805270KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0805270KJNEAHP
JLCPCB Part #
C3972120
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS