CRCW080520K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080520K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313858
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS