CRCW0805200RJNEAIF
MFR.Part #
CRCW0805200RJNEAIF
JLCPCB Part #
C4196017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS