CRCW0805200MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0805200MJPEAHR
JLCPCB Part #
C3934221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS