CRCW0805200KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805200KFKTB
JLCPCB Part #
C4033878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount