CRCW0805182RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805182RFKTB
JLCPCB Part #
C4315292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount