CRCW080516K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080516K0JNTA
JLCPCB Part #
C3962113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount