CRCW080515M0JPTAHR
MFR.Part #
CRCW080515M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C4034340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount