CRCW080515K0JNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080515K0JNTA
JLCPCB Part #
C3995498
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount