CRCW080514K0FKTB
MFR.Part #
CRCW080514K0FKTB
JLCPCB Part #
C4055053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount