CRCW080513K7FKTA
MFR.Part #
CRCW080513K7FKTA
JLCPCB Part #
C4137827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount