CRCW080513K0JNTB
MFR.Part #
CRCW080513K0JNTB
JLCPCB Part #
C5602985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount