CRCW080511K0FKEAC
MFR.Part #
CRCW080511K0FKEAC
JLCPCB Part #
C4172306
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS