CRCW06037R68FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06037R68FKEAHP
JLCPCB Part #
C2086464
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.68Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS