CRCW060362M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW060362M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C4053274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS